İnsanlık tarihi boyunca yapı vazgeçilmez bir unsur olarak varlığını sürdürmüş ve sürdürecektir de. Tarihte insanlar kendilerini soğuktan, sıcaktan, rüzgardan, güneşten vb. doğanın yaşamı zorlaştıran koşullarından korunabilmek için ahşap ve taştan binalar inşa etmişlerdir. Sanayileşme ve endüstri devrimiyle birlikte insanlık kendine yepyeni ürünler ve teknikler ortaya koymuştur.

Ancak bu ürün ve teknikleri tam olarak öğrenmek ve planları başarıyla hayata geçirmek çok daha yoğun bir çalışma, bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir. Çünkü içinde birçok canlı bulunan yapılar taşıdığı maddi yükün ötesinde bir sorumluluğunda taşımaktadır.

Bu bilinçle 1986 da inşaat faaliyetlerine İnş. Müh. Asaf DEMİRCİ’nin öncülüğünde başlayan ASDEM YAPI günümüze kadar birçok projeyi, titizlikle tasarlamış ve uygulamıştır. Kendisine sağlamlık, dayanıklılık, estetik, temizlik ve en önemlisi dürüstlüğü ilke edinmiş olan ASDEM YAPI iş hayatı boyunca müşterilerinden tek bir şikayetle dahi karşılaşmamış, 1999 da İstanbul’da meydana gelen büyük depremde yapıları depremin en çok hissedildiği bölgelerde olmasına rağmen hiçbir hasar olmamasından dolayı ASDEM YAPI müşterileri tarafından takdir ve teşekkür toplamıştır.

“İşi ehline veriniz” sözünü kendine prensip edinmiş olan ASDEM YAPI bünyesinde seçkin mimar, mühendis ve uzmanlar bulundurmakta karmaşık proje ve uygulamalarda en uygun çözümü geliştirmekte bu doğrultuda, alanında profesyonelleşmiş bir şirket anlayışıyla müşterilerine güven veren ve geleceğine güvenle bakan bir şirkettir.

“GELECEĞE ASDEM İLE BAKIN”